Můj příběh

Garrano Victoria Festiva

aka
JACKIE

Všichni mi říkají Jackie, ale mé skutečné jméno je Garrano a pocházím z chovné stanice Victoria Festiva. Narodil jsem se 13.7.2017 s krásnou tm. hnědou, jednotnou barvou a pocházím z vrhu o 3 štěňátkách. Měřím 32 cm a jsem plnochrupý.

Mé zdravotní testy:

Patela 0/0, prcd-PRA: A

Moji rodiče:

Matka: Baskhir Curly Victoria Festiva (Giulfo Dirtelo Non Dirtelo x Jasenak Miss Marina

X

Otec: Timari Romy's Choco Davidoff ( Fidel Poker Face x Timari Wind Song)

Moje povaha:

Jsem živý, hravý, přátelský, velmi učenlivý a poslušný. Když mi chcete udělat radost, stačí mi procházka, pamlsek, nebo hra s jakýmkoliv míčkem či míčem. Miluji aportování a hru na schovávanou. Jako top zábavu beru chytání a honění proudu vody ze zahradní hadice, voda je můj kamarád.

Mám rád hraní s ostatními psi, nebojím se ani většiny velkých plemen, vyrůstal jsem se stejně starou Ridgebačkou Rubi, se kterou se vždy pořádně proběhnu.

Moji dva mladí páníčci Kaylee 11let a Adam 13let mě často berou s sebou ven, kde si užívám společnosti dětí. Velká panička pracuje jako učitelka na ZŠ a někdy mi vezme i s dětmi na školní vycházku do lesa, kde aportuji šišky a klacíky. Společnost dětí mám rád.

Bydlím v domku se zahradou a svůj pozemek a rodinu si pečlivě hlídám.

Páníčci si mě pořídili jako rodinného parťáka, ale můj exteriér a povaha je přiměla ukázat mě světu, proto jsem podstoupil již několik výstav a bonitaci. Nyní jsem chovný pes a jsem připraven předat své úžasné geny další generaci. 

Rodokmen